Jõuluhõnguline õhtusöök-müsteerium 18. detsebril kell 18.

Detsember on eriline aeg - pikad õhtud sobivad taaskohtumisteks ja ühisteks tegevusteks, on aeg toita maitsemeeli ja turgutada vaimu. Suurepärase võimaluse selleks pakub õhtusöök, mille osaks on müsteeriumi lahendamine! Ühinevad hea seltskond, maitsev toit, mänguline tegevus ning meeleolumuusika.

Täpsemalt müsteeriumist

Lontovasse saabuvad külalised elavad sisse ees ootavate sündmuste keerisesse. Täpsemalt: majahärra Blücher on aasta eest läinud teise ilma. Et leevendada üksindust ning leida oma lastele sobilikud kosilased, võõrustab lesestunud majaproua koos noorhärra ja preili Blücheriga õhtusöögil peretuttavaid … 

Kõik ei ole nii lihtne, kui esmapilgul paistab - õhtu kujuneb intrigeerivaks suhete mõlluks, milles on naeru, pisaraid, keelatud tundeid ning nii õnnelikke kui ka fataalseid lõpplahendusi. Koos otsitakse kosilasi ja mõrvarit ning külaliste reaktsioon määrab nii mõnegi olukorra lahenduse.

Õhtu osaks on:

 • tervitusjook ja kolmekäiguline õhtusöök
 • jõulumüsteerium
 • meeleolumuusika Kaire Rapuri poolt
 • auhinnad parima kostüümi kandjale ja müsteeriumi lahendajale.
 • Toimumise aeg: 18.12.2020 kl 18:00 kuni 21:30 Lontova puhkemajas
 • Riietus: eelista jõulupäraseid puna-rohelisi toon
 • Maksumus: 30€/in.
 • Ürituse viivad läbi: Viru-Nigula noorte näitering, Kaire Rapur, Lontova puhkemaja ja Blücheri kohvik.
 • Lisainfo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 5360 6666

 • Teata oma osalussoovist kuni kuni 11.12.2020 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või siin vormil.
  • Osalussoovi laekumise järel saadame Sulle arve, mille tasumine on osalemise eelduseks. 
  • NB! Juhul kui viiruse levik ei võimalda üritusel toimuda, tagastame nädala jooksul peale vastavat otsust osalustasud. 

Sügisese koolivaheaja seiklus -20%

Kuigi seikluspargi tavahooaeg on juba lõppenud, anname saabuval koolivaheajal oma panuse, et veeta mitmekesine puhkus Eestis: avame seikluspargi värava ning seiklused lastealal ja puult-puule rajal on koolivaheajal 20% soodsamad.

Loe puult-puule raja kohta lähemalt siit ning lasteala kohta siit

Lisaks seiklemisele võib ka niisama sügiseselt kaunis looduses jalutada. Kõhukinnitust pakub Blücheri kohvik.

NB! Ronima tulijatel palume meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil 5360 6666 või kirjutada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tere tulemast! 

Kaitsealade päev Lontovas - 24. mail kl 12-18

Kas te teadsite, et alanud on looduskaitsekuu? Looduskaitsekuu üheks tähtpäevaks on pühapäev, 24. mai, mis on Euroopa kaitsealade päev. Eestis on kokku 926 kaitseala kogupindalaga 721 630 ha. Kaitsealade päeval saab külastada mitmeid kaitsealasid kohalike giidide juhendamisel, korraldatakse matku ja programme, toitlustamise eest kannavad hoolt kohalikud toidutootjad. 

Seekordsel kaitsealade päeval on fookuses inimese tervise seos loodusega. Tunnuslausega “Tervis loodusest” juhitakse tähelepanu asjaolule, et liigirikkusest ning looduse heast seisukorrast sõltub ka inimese füüsiline ja vaimne tervis. Lahemaal, Eesti vanimas ja suurimas rahvuspargis avavad oma uksed erinevad loodusturismi ettevõtted.

Kunda jõe ürgorgu rajatud Lontova puhkekeskus, mis asub Eesti vanima ja suurima rahvuspargi Lahemaa äärealal, ootab kaitsealade päeval külla kõiki huvilisi. Tegevusi on nii väikestele kui ka suurtele - vaimu ja füüsise saab proovile panna kanjonisse loodud seikluspargi erineva raskusastmega radadel ja atraktsioonidel, aga siinne ilus loodus kutsub ka niisama jalutama. Avatud on lasteala, tuubirada, meeskonnaala, puult-puule rada ning jalutusrajad. Kõhukinnitust pakub Blücheri kohvik ning kasutada saab piknikuplatsi.

Nii kohvikus kui ka seiklusradadel järgime ikka 2+2 reeglit, mistõttu lubame ronijaid radadele sobivate viitaegadega.

Tere tulemast! 

#parksforhealth

Seikluspark on avatud ka eriolukorra ajal!

Arvestades Terviseameti soovitust liikuda väljas värskes õhus, on meil hea meel oma sõpru teavitada, et Lontova seikluspark on avatud. Seda nii jalutamiseks ja kevadise looduse nautimiseks, kui seiklusradadel ronimiseks. Ka lasteala avasime talvekorterist tavapärasest varem. Kõik seiklusrajad on kuni 1. maini tavahinnast 20% soodsamad.

Ronima tulijatel palume meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil 5360 6666 või kirjutada info(ät)lontova.ee. 

Saabujatele on meie soovitused pargi kasutamiseks tervisele ohutul viisil järgmised:

 • rajale ootame vaid terveid ja viirusekahtluseta ronijaid; 
 • pargis palume hoida omavahel 2-meetrist distantsi; 
 • ronimiseks võtta kaasa oma kindad (mitte libisevad); 
 • kindaid ära võttes tehke seda nii, et alustage tagant poolt võtmist. Sõrme ei soovita me koos kindaga suhu panna :), kindlasti mitte ka hammastega kinda otsa sikutada; 
 • kohapeal on olemas kätepesemise ja desinfitseerimise võimalused; 
 • radade kasutamise eest saab tasuda viipemakse alusel. 

Siinkohal lisame riigilt 16. märtsil tulnud ametliku seisukoha spordirajatiste kasutamisele eriolukorras: 
Vabas õhus spordirajatistele ei ole viibimiskeeldu rakendatud ning on sarnaselt tervise- ja looduslike õpperadadega lubatud. Kuivõrd muud meelelahutuslikud teenused eriolukorras on oluliselt piiratud, siis on värskes õhus liikumisaktiivsust pakkuvad ning tervistavad tegevused soositud. Sellegipoolest on oluline, et rajatise omanikud teevad kõik selleks, et oleks võimalik järgida kõiki Terviseameti soovitusi. Juhul kui vabas õhus asuva spordirajatise kasutamine on tasuline, siis on oluline, et tasumine lahendatakse viisil, mis ei lähe kehtiva piiranguga vastuollu.

Olge terved! Hoidke ennast ja teisi!

Blücheri kohvik talvel avatud E-R kl 12-17

Koos talve algusega läheb Blücheri kohvik talvisele töögraafikule ning on avatud 5 päeva nädalas, E-R kl 12-17.

L ja P oleme avatud vaid eelneva broneeringu korral. Selleks kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Jätkuvalt on E-R lisaks põhimenüüle valikus ka päevapakkumised. 

Tere tulemast! 

Liitu meie uudistega

 

SEIKLUSPARK - ettetellimisel

Seikluspargi LASTEALA on avatud
E-P 12.00 – 18.00

BLÜCHERI kohvik on avatud
E-P 12.00 – 18.00

PUHKEMAJA on avatud aastaringselt

Lontova

OÜ TT Lontova
Reg.nr. 11598348
Laane 1, Kunda
+372 5360 6666
infolontova.ee

Leader

 

OÜ TT Lontova
Reg.nr. 11598348
Laane 1, Kunda
+372 5360 6666
info(ät)lontova.ee

| |