Klassiga seiklema!

Kevadhooajal on Lontovas klassiekskursioonidele mõeldes kokku pandud eripakett “Klassiga seiklema!”, mille raames saavad lapsed end proovile panna seikluspargi meeskonnaalal ja puult-puule rajal.

Koostöö arendamiseks loodud rajad aitavad tõsta klassi ühtset vaimu ja kasvatada organiseerimisvõimet. Eesmärgi saavutamise nimel tuleb koos teistega planeerida ja koostada strateegia, mida raja läbimisel ellu viia. Ühiselt tegutsedes arendatakse hästi meeskonnatööd - kaaslaseid on vajalik aidata, suunata ja julgustada. Igal osalejal on teekonda läbides võimalus end proovile panna ja eneseületamisi kogeda. Sageli märgatakse, et meeskonnaalal vahetuvad õpilaste tavapärased käitumisrollid, esile võivad tõusta uued liidrid ning avanevad peidetud anded. 

Kevadhooajal täituvad Lontova radade ajad ruttu, mistõttu palume klassikülastused võimalikult vara broneerida. Kooligruppidele kehtib seikluspargis soodushind ning neid saatvat õpetajat ootab väike üllatus. Pargi serval paiknev kohvik Blücher kostitab nii suuri kui väikeseid seiklejaid maitsva toiduga, ka on võimalus kasutada grillplatsi. Gruppidel palume toitlustuse ette tellida. 

Lontova seikluspark on gruppidele eelbroneerimisel avatud ka E ja T.

Tule ja avasta seiklused Lontovas!

Tourest 2023

9.-11. veebruarini toimub Eesti Näituste Messikeskuses rahvusvaheline turismimess Tourest 2023. Lontova puhkekeskus on messil kohal ja meid leiab Visit Virumaa ehk Lääne-Virumaa boksist. 

Messi külastus on Lontova sõbrale ja uudiskirja tellijale tasuta, võta oma pääse SIIT ja tule meile külla! 

Messil saab osaleda Lontova messimängus, mille osalejate vahel loosime välja Lontova kinkekaarte.

Lisaks on meil messi raames 09.-15.02.2023 eripakkumised: 

Lontova puhkemaja kasutus -20% 

Lontova puhkemaja kasutus on perioodil  01.03 kuni 30.09.2023 tavahinnast 20% soodsam! Soodustus kehtib vahemikus 09.-15.02.2023 saadetud ja kinnituse saanud kogu maja, mitte üksikute tubade broneerimisel. 

Vaata puhkemaja kohta lisainfot siit ja broneerimiseks kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

Elamusmajutus 2-le Lontova klaasmajas -20% 

Elamusmajutus Lontova klaasmajas 2-le inimesele perioodil 01.05 kuni 30.09.2023 tavahinnast 20% soodsam. Soodustus kehtib vahemikus 09.-15.02.2023 saadetud ja kinnituse saanud broneeringutele. 

Vaata lisainfot klaasmaja kohta siit ja broneerimiseks kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lontova puhkekeskus 10

28.10.2011 avasime Kunda jõe kaldal Blücheri kohviku uksed ning sellega sai alguse Lontova puhkekeskuse lugu. Aastatega on kohvikule lisandunud seikluspark ning kerkinud puhkemaja. Ja me areneme edasi.
 
10 aastaga on meie juurde jõudnud tuhanded külalised kõikjalt Eestist ning ka teistest riikidest, oleme valmistanud lugematul hulgal suppe, praade, salateid, burgereid, kooke ja jooke ning viimase kahe aasta jooksul majutanud päris palju ööbijaid. Oleme tänulikud iga külaskäigu eest ning ootame teid alati tagasi.
 
Aitäh, head sõbrad ja koostööpartnerid - koos teiega saime kümneseks, küllap saame ka 15 ja 20!
 
Kohtumiseni Lontovas
 
 

Siin on turvaline

Lontova puhkekeskus kinnitab märgisega SIIN ON TURVALINE, et oleme omalt poolt teinud kõik, et kaitsta külalisi võimaliku nakkusohu eest ja teenuse pakkumisel on külastaja tervis hoitud.

Viiruse tõkestamiseks järgime igapäevaselt kõiki Terviseameti ja Valitsuse ettekirjutusi. Saabudes palume kasutada kohapeal olevaid desovahendeid ja liikuda hajutatult. 

Ootame teid külla.

Kohtumiseni Lontovas! 

Kuni 01.09 seiklemine -15%

Kooli alguseni on jäänud veel loetud päevad. Et sellest ajast saaks parima võtta, uusi elamusi koguda ning end proovile panna, on kuni 1. septembrini Lontova seikluspargis seiklemine -15% soodsam! 

Soodustus kehtib õpilaspileti esitamisel ühele valitud rajale (ei laiene lasterajale). 

Tutvu meie radadega siin

Kohtumiseni Lontovas! 

Seikluspargi hooaeg avatud!

Lontova seikluspark on avatud. Seda nii jalutamiseks ja kevadise looduse nautimiseks, kui seiklusradadel ronimiseks. Ka lasteala on avatud. Blücheri kohvikust toimub hetkel vaid kaasamüük. 

Ronima tulijatel palume meiega eelnevalt ühendust võtta telefonil 5360 6666 või kirjutada info(ät)lontova.ee.

Saabujatele on meie soovitused pargi kasutamiseks tervisele ohutul viisil järgmised:

  • rajale ootame vaid terveid ja viirusekahtluseta ronijaid;
  • pargis palume hoida omavahel 2-meetrist distantsi;
  • ronimiseks võtta kaasa oma kindad (mitte libisevad); 
  • kohapeal on olemas kätepesemise ja desinfitseerimise võimalused;
  • radade kasutamise eest saab tasuda viipemakse alusel. 

Tere tulemast Lontovasse!  

Blücheri kohvik on kuni 25. jaanuarini talvepuhkusel

Jõulude järel, 28. detsembril läheb Blücheri kohvik kuuks ajaks talvepuhkusele.

Lontova puhkemaja jääb avatuks ning sinna võtame vastu broneeringuid nii väliüritusteks kui ka väiksema seltskonna lõuna- ning õhtusöökideks. 

Lontova puhkekeskuse ilusa looduse keskel saab matkata ning teha ühise pidusöögi õues, grillkojas või lõkkeplatsil sooja tule ääres. Õhtusöögiks teeb ettevalmistused meie perenaine, Sina lihtsalt anna meile oma soovidest märku. 

Broneeringuteks kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Head aastavahetust ja taaskohtumiseni! 

Liitu meie uudistega

 

SEIKLUSPARK on avatud
 L-P 12-18 (helista ette!)

LASTEALA on avatud E-P 12-18 

BLÜCHERI kohvik on avatud
E-P  12-18 (muul ajal ette tellides)

PUHKEMAJA on avatud aastaringselt

Lontova

OÜ TT Lontova
Reg.nr. 11598348
Laane 1, Kunda
+372 5360 6666
infolontova.ee

Siin on turvaline Lontova.ee

Leader

 

 

Headline11

OÜ TT Lontova on saanud puhkamajasse vajaliku inventari soetamiseks toetust Leader programmist.
Toetus on antud eesmärgiga suurendada piirkonnas tegutseva turismiettevõtja konkurentsivõimet ja jätkusuutlikkust, et pakkuda elanikele ja külastajatele uusi kohalikul ressursil põhinevaid teenuseid.

TT Lontova OÜ on saanud toetuse projektile “Lontova seikluspargi kohvikusse köögitehnika ostmine”, millega on ostetud Lontova seikluspargi Blücheri kohvikusse uus kohvimasin ja külmkapp.

TT Lontova OÜ on saanud toetust projektile “Päikeseelektrijaama rajamine”, mille eesmärgiks on viia TT Lontova OÜ turismiteenuse osutamine üle päikeseenergiale ning seeläbi kasvatada ettevõtte jätkusuutlikkust ja konkurentsivõimet. Projekti tulemusena on puhkemaja katusele rajatud 15 kW võimsusega päikeseelektrijaam, tänu millele hoiame kokku elektrienergiale kuluvaid ressursse ning pakume teenuseid efektiivsemalt.

 

 

OÜ TT Lontova
Reg.nr. 11598348
Laane 1, Kunda
+372 5360 6666
info(ät)lontova.ee

| |