Paketid

Kunda jõe kaldal paiknev Lontova puhkemaja sobib puhkuseks nii peredele kui ka sõpradele. Vaid 1,5 tundi autosõitu Tallinnast ning juba võidki avada mõnusa maakontori ning turgutada oma keha ja vaimu jõe kohina saatel seikluspargi radadel turnides ja linnulaulu kuulates. 

WiFi levib toas ja õues, lapsed saavad õues olla, toitlustust pakub vaid 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel asuv Blücheri kohvik. 

Majas on 6 tuba: kolm 2-kohalist, kaks 4-kohalist ja üks 3-kohaline. Igas toas on eraldi WC-dušširuum ja TV. Tutvu meie tubadega siin

Õhtul saab aega veeta ja grillida hoovis paiknevas grillkojas, kuulata väliterrassil istudes jõe voolamist või hoopis kosutada end saunades (meil on nii soome saun kui ka kümblustünn). 

Tutvu meie puhkusepakettidega allpool. 

 • Perega loodusesse seiklema!

  Perega linnast loodusesse, puhkama ja seiklema Lontova puhkekeskusesse! Vaid 1,5 tundi autosõitu Tallinnast ja juba võidki avada mõnusa maakontori või koos perega end proovile panna seikluspargi radadel. Wifi levib toas ja õues, lapsed saavad õues olla ja Blücheri kohvik on vaid 5 minutit jalutada. Pakett sisaldab: ööbimine kuni 4-le inimesele
  Loe edasi

 • Lõõgastus Lontovas

  Turguta oma keha ning vaimu Lontova puhkekeskuses! Vaid 1,5 tundi autosõitu Tallinnast ja juba avastadki end metsiku looduse keskel - Kunda jõe ääres. Meie juures saad end proovile panna seikluspargi radadel, niisama jalutades lõõgastuda või avada mõnusa maakontori. Pakett sisaldab: ööbimine 2-le inimesele 2-inimese toas; hommikusöök; õhtusöök Blücheri kohvikus; sissepääs seiklusparki
  Loe edasi

 • Sõpradega sauna

  “Sõpradega sauna” Saun ja sõbrad ehk saunaõhtu sõpradega on alati suurepärane lõõgastus! Lontova puhkemajas on puuküttega soome saun ning selle ees puhkeruum, kust pääseb väliterrassile, sisehoovis paiknevasse kümblustünni ning grillmajja.

  Saunapakett on kuni 12-le inimesele ning selle raames saab kasutada: puuküttega soome sauna kümblustünni õues sauna eesruumi grillmaja õues.
  Loe edasi

 • 1

Uudiseid Lontovast

Turismimessi eripakkumine

Eesti iga-aastase turismipeo Tourest tähistamiseks teeb Loe edasi

Külas käis president Alar Karis

Mõni päev on erilisem kui teine: Loe edasi

Klassiga seiklema!

Kevadhooajal on Lontovas klassiekskursioonidele mõeldes kokku Loe edasi

Siin on turvaline

Lontova puhkekeskus kinnitab märgisega SIIN ON Loe edasi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Liitu meie uudistega

 

SEIKLUSPARK on avatud
K-P 12-18 (muul ajal eelnevalt tellides)

Seikluspargi LASTEALA: E-P 12-18.

BLÜCHERI kohvik: E-P  12-18
(muul ajal ette tellides).

PUHKEMAJA on avatud aastaringselt.

Lontova

OÜ TT Lontova
Reg.nr. 11598348
Lontova 2, Kunda
+372 5360 6666
infolontova.ee

Leader

 

 

Headline11

OÜ TT Lontova on saanud puhkamajasse vajaliku inventari soetamiseks toetust Leader programmist.
Toetus on antud eesmärgiga suurendada piirkonnas tegutseva turismiettevõtja konkurentsivõimet ja jätkusuutlikkust, et pakkuda elanikele ja külastajatele uusi kohalikul ressursil põhinevaid teenuseid.

TT Lontova OÜ on saanud toetuse projektile “Lontova seikluspargi kohvikusse köögitehnika ostmine”, millega on ostetud Lontova seikluspargi Blücheri kohvikusse uus kohvimasin ja külmkapp.

TT Lontova OÜ on saanud toetust projektile “Päikeseelektrijaama rajamine”, mille eesmärgiks on viia TT Lontova OÜ turismiteenuse osutamine üle päikeseenergiale ning seeläbi kasvatada ettevõtte jätkusuutlikkust ja konkurentsivõimet. Projekti tulemusena on puhkemaja katusele rajatud 15 kW võimsusega päikeseelektrijaam, tänu millele hoiame kokku elektrienergiale kuluvaid ressursse ning pakume teenuseid efektiivsemalt.

 

 

OÜ TT Lontova
Reg.nr. 11598348
Laane 1, Kunda
+372 5360 6666
info(ät)lontova.ee

| |