Korduma kippuvad küsimused

 • Milliste riiete ja jalanõudega peaksin ronima?
  Sobiv riietus on mugav, sportlik ja ilmastikule vastav. Jalanõud võiksid olla kinnised, sest muidu on oht, et need võivad jalast kaduda.
 • Kas piletiraha saab tagasi, kui valitud rada mingil põhjusel ei sobi ning ronimine pooleli jääb?
  Kõik me oleme erinevate võimetega. Enne radade valikut soovitame radadega tutvuda ja ise vaadata, millega tegemist on. Küsimuste korral pea nõu pargi instruktoriga ning kuula tema soovitusi. Otsustada, ja valitud raja eest maksta, tuleb enne rajale minekut. Katkestades piletiraha ei tagastata.
 • Mis saab siis, kui on soov rada vahepeal katkestada?
  Kui tunnete, et tõesti enam edasi minna ei suuda, siis tuleb sellest instruktorile märku anda. Instruktorid on läheduses, kui kliendid radadel ronivad ning aitavad teid vajadusel turvaliselt alla.
 • Kas ostetud pileti eest saab läbida mitu erinevat rada?
  Radade kasutuse eest tuleb tasuda vastavalt kehtivale hinnakirjale. Näiteks korraga mitme raja pääse on soodsam osta kui iga pääse eest eraldi tasuda.
 • Kas 3-aastane laps võib parki tasuta tulla kaasa?
  Külastajad võivad pargis tasuta viibida ja jalutada, ent kõikidel radadel ronijad, kaasa arvatud lasterajal, peavad ostma pileti. Tasuta saab kasutada kohviku ees olevaid atraktsioone. Lasterajal viibimiseks ajalist piirangut ei ole - ronida võib just nii pikalt kui huvi jagub.  
 • Kui palju aega kulub radade läbimiseks?
  Raja läbimiseks kuluv aeg sõltub julgusest, füüsisest, tasakaalutunnetusest ja rajal olevate inimeste arvust. Puult-puule raja läbimiseks võiks aega varuda 1 kuni 1,5 tundi. Umbes sama palju aega tasub arvestada meeskonnaalale. Kahe raja läbimiseks peaks kokku arvestama 2,5 kuni 3 tundi. Kõrgseiklusraja läbib tunni jooksul 6 kuni 7 inimest. 
 • Kas vihmaga ka saab ronida?
  Vihm muudab rajad küll libedamaks, kuid mitte ohtlikumaks, sest olete kogu raja vältel turvatrossile kinnitatud. Kuivad riided ja rõõmus tuju kaasa ning seiklema!

NB! ÄIKESEGA ME EI RONI!

 • Kas seikluspargis pakutakse toitlustust? Kas võib kaasa võtta oma piknikukorvi?
  Seikluspargi alal pakub toitlustust Blücheri kohvik, mille rikkalikust menüüst leiab nii külmad kui ka soojad joogid ning toidud. Territooriumile võib oma toidu kaasa võtta vaid eelneva kokkuleppe alusel.
 • Kas parki saab kokkuleppe alusel külastada ka väljaspool tööaegu?
  Väljaspool kehtivaid külastusaegu võõrustame eelneva kokkuleppe alusel gruppe suurusega vähemalt 10 inimest.
 • Kas koera võib seiklusparki kaasa võtta?
  Meis seikluspargis on lubatud ainult hästi käituvad ja sõbralikud koerad, kes ei hirmuta teisi külastajad ning alluvad peremehe korraldustele.

KIRJUTA MEILE HELISTA MEILE

 

Uudiseid Lontovast

Turismimessi eripakkumine

Eesti iga-aastase turismipeo Tourest tähistamiseks teeb Loe edasi

Külas käis president Alar Karis

Mõni päev on erilisem kui teine: Loe edasi

Klassiga seiklema!

Kevadhooajal on Lontovas klassiekskursioonidele mõeldes kokku Loe edasi

Siin on turvaline

Lontova puhkekeskus kinnitab märgisega SIIN ON Loe edasi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Liitu meie uudistega

 

SEIKLUSPARK on avatud
K-P 12-18 (muul ajal eelnevalt tellides)

Seikluspargi LASTEALA: E-P 12-18.

BLÜCHERI kohvik: E-P  12-18
(muul ajal ette tellides).

PUHKEMAJA on avatud aastaringselt.

Lontova

OÜ TT Lontova
Reg.nr. 11598348
Lontova 2, Kunda
+372 5360 6666
infolontova.ee

Leader

 

 

Headline11

OÜ TT Lontova on saanud puhkamajasse vajaliku inventari soetamiseks toetust Leader programmist.
Toetus on antud eesmärgiga suurendada piirkonnas tegutseva turismiettevõtja konkurentsivõimet ja jätkusuutlikkust, et pakkuda elanikele ja külastajatele uusi kohalikul ressursil põhinevaid teenuseid.

TT Lontova OÜ on saanud toetuse projektile “Lontova seikluspargi kohvikusse köögitehnika ostmine”, millega on ostetud Lontova seikluspargi Blücheri kohvikusse uus kohvimasin ja külmkapp.

TT Lontova OÜ on saanud toetust projektile “Päikeseelektrijaama rajamine”, mille eesmärgiks on viia TT Lontova OÜ turismiteenuse osutamine üle päikeseenergiale ning seeläbi kasvatada ettevõtte jätkusuutlikkust ja konkurentsivõimet. Projekti tulemusena on puhkemaja katusele rajatud 15 kW võimsusega päikeseelektrijaam, tänu millele hoiame kokku elektrienergiale kuluvaid ressursse ning pakume teenuseid efektiivsemalt.

 

 

OÜ TT Lontova
Reg.nr. 11598348
Laane 1, Kunda
+372 5360 6666
info(ät)lontova.ee

| |