Pälvisime tunnustuse "10 aastat ettevõtja"

Jõulude eel oli meil rõõm vastu võtta Lääne-Virumaa rinnamärk “10 aastat ettevõtja”, millega tunnustatakse Lääne-Virumaa arengusse panustanud edukaid ettevõtteid.

Revo Koha, kes on ettevõtte asutaja ja Lontova puhkekeskuse juht, sõnas tunnustust vastu võttes järgmist:

"TT Lontova OÜ kümme tegevusaastat on olnud väga tegusad. Järjepideva arendustöö tulemusena on kerkinud Lontova puhkekeskus, milles on seikluspark, puhkemaja ja Blücheri kohvik. Oleme Lontovat kujundanud nii, et me pakutava üle esmalt ise uhked oleksime ning uskunud, et küllap siis on rahul ka meie külastajad. Nii ongi suur rõõm näha, et Lontova on leidnud tulijad nii lähedalt kui kaugemalt ning meie tegemisi on märgatud ja tunnustatakse. 

Kuigi oleme suuremad Lontova arendusprojektid valmis saanud, on meie järgnevate aastate väljakutseks ajaga kaasas käia ning pakutavate toodete ja teenuste kvaliteedi hoidmine kõrgel tasemel."

Aitäh ja tere tulemast Lontovasse! 

Liitu meie uudistega

 

SEIKLUSPARK on avatud
K-P 12-18 (muul ajal eelnevalt tellides)

Seikluspargi LASTEALA: E-P 12-18.

BLÜCHERI kohvik: E-P  12-18
(muul ajal ette tellides).

PUHKEMAJA on avatud aastaringselt.

Lontova

OÜ TT Lontova
Reg.nr. 11598348
Lontova 2, Kunda
+372 5360 6666
infolontova.ee

Leader

 

 

Headline11

OÜ TT Lontova on saanud puhkamajasse vajaliku inventari soetamiseks toetust Leader programmist.
Toetus on antud eesmärgiga suurendada piirkonnas tegutseva turismiettevõtja konkurentsivõimet ja jätkusuutlikkust, et pakkuda elanikele ja külastajatele uusi kohalikul ressursil põhinevaid teenuseid.

TT Lontova OÜ on saanud toetuse projektile “Lontova seikluspargi kohvikusse köögitehnika ostmine”, millega on ostetud Lontova seikluspargi Blücheri kohvikusse uus kohvimasin ja külmkapp.

TT Lontova OÜ on saanud toetust projektile “Päikeseelektrijaama rajamine”, mille eesmärgiks on viia TT Lontova OÜ turismiteenuse osutamine üle päikeseenergiale ning seeläbi kasvatada ettevõtte jätkusuutlikkust ja konkurentsivõimet. Projekti tulemusena on puhkemaja katusele rajatud 15 kW võimsusega päikeseelektrijaam, tänu millele hoiame kokku elektrienergiale kuluvaid ressursse ning pakume teenuseid efektiivsemalt.

 

 

OÜ TT Lontova
Reg.nr. 11598348
Laane 1, Kunda
+372 5360 6666
info(ät)lontova.ee

| |