Jõuluhõnguline õhtusöök-müsteerium

Üritus on edasi lükatud kevadesse. Meie kõigi tervisele ning heaolule on parem, kui pereringist väljuvaid kogunemisi detsembris väldime. 

***

Detsember on eriline aeg - pikad õhtud sobivad taaskohtumisteks ja ühisteks tegevusteks, on aeg toita maitsemeeli ja turgutada vaimu. Suurepärase võimaluse selleks pakub õhtusöök, mille osaks on müsteeriumi lahendamine! Ühinevad hea seltskond, maitsev toit, mänguline tegevus ning meeleolumuusika.

Täpsemalt müsteeriumist

Lontovasse saabuvad külalised elavad sisse ees ootavate sündmuste keerisesse. Täpsemalt: majahärra Blücher on aasta eest läinud teise ilma. Et leevendada üksindust ning leida oma lastele sobilikud kosilased, võõrustab lesestunud majaproua koos noorhärra ja preili Blücheriga õhtusöögil peretuttavaid … 

Kõik ei ole nii lihtne, kui esmapilgul paistab - õhtu kujuneb intrigeerivaks suhete mõlluks, milles on naeru, pisaraid, keelatud tundeid ning nii õnnelikke kui ka fataalseid lõpplahendusi. Koos otsitakse kosilasi ja mõrvarit ning külaliste reaktsioon määrab nii mõnegi olukorra lahenduse.

Õhtu osaks on:

 • tervitusjook ja kolmekäiguline õhtusöök
 • jõulumüsteerium
 • meeleolumuusika Kaire Rapuri poolt
 • auhinnad parima kostüümi kandjale ja müsteeriumi lahendajale.
 • Toimumise aeg: kevad 2021 Lontova puhkemajas
 • Maksumus: 30€/in.
 • Ürituse viivad läbi: Viru-Nigula noorte näitering, Kaire Rapur, Lontova puhkemaja ja Blücheri kohvik.
 • Lisainfo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 5360 6666

 • Teata oma osalussoovistSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või siin vormil.
  • Osalussoovi laekumise järel saadame Sulle arve, mille tasumine on osalemise eelduseks. 
  • NB! Juhul kui viiruse levik ei võimalda üritusel toimuda, tagastame nädala jooksul peale vastavat otsust osalustasud. 

Liitu meie uudistega

 

SEIKLUSPARK on avatud
K-P 12-18 (muul ajal eelnevalt tellides)

Seikluspargi LASTEALA: E-P 12-18.

BLÜCHERI kohvik: E-P  12-18
(muul ajal ette tellides).

PUHKEMAJA on avatud aastaringselt.

Lontova

OÜ TT Lontova
Reg.nr. 11598348
Lontova 2, Kunda
+372 5360 6666
infolontova.ee

Leader

 

 

Headline11

OÜ TT Lontova on saanud puhkamajasse vajaliku inventari soetamiseks toetust Leader programmist.
Toetus on antud eesmärgiga suurendada piirkonnas tegutseva turismiettevõtja konkurentsivõimet ja jätkusuutlikkust, et pakkuda elanikele ja külastajatele uusi kohalikul ressursil põhinevaid teenuseid.

TT Lontova OÜ on saanud toetuse projektile “Lontova seikluspargi kohvikusse köögitehnika ostmine”, millega on ostetud Lontova seikluspargi Blücheri kohvikusse uus kohvimasin ja külmkapp.

TT Lontova OÜ on saanud toetust projektile “Päikeseelektrijaama rajamine”, mille eesmärgiks on viia TT Lontova OÜ turismiteenuse osutamine üle päikeseenergiale ning seeläbi kasvatada ettevõtte jätkusuutlikkust ja konkurentsivõimet. Projekti tulemusena on puhkemaja katusele rajatud 15 kW võimsusega päikeseelektrijaam, tänu millele hoiame kokku elektrienergiale kuluvaid ressursse ning pakume teenuseid efektiivsemalt.

 

 

OÜ TT Lontova
Reg.nr. 11598348
Laane 1, Kunda
+372 5360 6666
info(ät)lontova.ee

| |