Klassiga seiklema!

Kevadhooajal on Lontovas klassiekskursioonidele mõeldes kokku pandud eripakett “Klassiga seiklema!”, mille raames saavad lapsed end proovile panna seikluspargi meeskonnaalal ja puult-puule rajal.

Koostöö arendamiseks loodud rajad aitavad tõsta klassi ühtset vaimu ja kasvatada organiseerimisvõimet. Eesmärgi saavutamise nimel tuleb koos teistega planeerida ja koostada strateegia, mida raja läbimisel ellu viia. Ühiselt tegutsedes arendatakse hästi meeskonnatööd - kaaslaseid on vajalik aidata, suunata ja julgustada. Igal osalejal on teekonda läbides võimalus end proovile panna ja eneseületamisi kogeda. Sageli märgatakse, et meeskonnaalal vahetuvad õpilaste tavapärased käitumisrollid, esile võivad tõusta uued liidrid ning avanevad peidetud anded. 

Kevadhooajal täituvad Lontova radade ajad ruttu, mistõttu palume klassikülastused võimalikult vara broneerida. Kooligruppidele kehtib seikluspargis soodushind ning neid saatvat õpetajat ootab väike üllatus. Pargi serval paiknev kohvik Blücher kostitab nii suuri kui väikeseid seiklejaid maitsva toiduga, ka on võimalus kasutada grillplatsi. Gruppidel palume toitlustuse ette tellida. 

Lontova seikluspark on gruppidele eelbroneerimisel avatud ka E ja T.

Tule ja avasta seiklused Lontovas!

Liitu meie uudistega

 

SEIKLUSPARK on avatud
L,P (teistel aegadel ettetellimisel)

Seikluspargi LASTEALA
E-P 12-18

BLÜCHERI kohvik on avatud
E-P 12-18

PUHKEMAJA on avatud aastaringselt

Lontova

OÜ TT Lontova
Reg.nr. 11598348
Laane 1, Kunda
+372 5360 6666
infolontova.ee

Siin on turvaline Lontova.ee

Leader

 

 

OÜ TT Lontova
Reg.nr. 11598348
Laane 1, Kunda
+372 5360 6666
info(ät)lontova.ee

| |