Tere tulemast Lontova puhkemajja!

Suvi on Lontovas tegus olnud ning toonud uudiseid, mida jagada. Nimelt on valmis saanud Lontova puhkemaja! Puhkemaja loob senisest veelgi paremad võimalused, et veeta Lontovas eripalgeline puhkus või korraldada üritus inspireerivas keskkonnas. 

Puhkemajas on kuni 50 inimest mahutav saal, mida saab kasutada seminaride, erinevate ürituste ja ka sünnipäevade korraldamiseks. Teretulnud on nii koolitusedkoosolekud kui seltskondlikud koosviibimised. Ruum paigutatakse vastavalt ürituse vormile ning külalise soovidele. Olemas on kaasaegne esitlustehnika.

Puhkemaja kahel korrusel saab kokku ööbida 17 inimest. Majas on 2 kuni neljakohalist ja 1 kuni kolmekohaline tuba, mis sobivad hästi näiteks peredele. Lisaks on 3 kahekohalist tuba. Soovijatele pakume majas ka hommikusöögi. Lõuna- ja õhtusöögi leiab Blücheri kohviku rikkalikust menüüst, mida E-R täiendavad päevapakkumised (supp, salat, praad). 

Gruppidel palutakse toitlustus eelnevalt tellida grupimenüü alusel.

Peale pingutust seikluspargi radadel on mõnus lõõgastuda saunalaval. Puhkemajas on selleks soome saun, mis mahutab lavale rohkem kui 6 inimest. Avarast sauna eesruumist pääseb terrassile ning õues olevasse kümblustünnimillest avaneb suurepärane vaade jõeorule. Sauna eesruumi saab kasutada ka üritusteks, näiteks sünnipäevade tähistamiseks.

  • Puhkemaja hinnakirja ja võimalustega saab tutvuda siin.
  • Broneerimiseks kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Puhkamajasse vajaliku inventari soetamiseks sai OÜ TT Lontova toetust Leader programmist. 
Toetus on antud eesmärgiga suurendada piirkonnas tegutseva turismiettevõtja konkurentsivõimet ja jätkusuutlikkust, et pakkuda elanikele ja külastajatele uusi kohalikul ressursil põhinevaid teenuseid.

Liitu meie uudistega

 

SEIKLUSPARK on avatud
L,P (teistel aegadel ettetellimisel)

Seikluspargi LASTEALA
E-P 12-18

BLÜCHERI kohvik on avatud
E-P 12-18

PUHKEMAJA on avatud aastaringselt

Lontova

OÜ TT Lontova
Reg.nr. 11598348
Laane 1, Kunda
+372 5360 6666
infolontova.ee

Siin on turvaline Lontova.ee

Leader

 

 

OÜ TT Lontova
Reg.nr. 11598348
Laane 1, Kunda
+372 5360 6666
info(ät)lontova.ee

| |