Paketid

Kunda jõe kaldal paiknev Lontova puhkemaja sobib puhkuseks nii peredele kui ka sõpradele. Vaid 1,5 tundi autosõitu Tallinnast ning juba võidki avada mõnusa maakontori ning turgutada oma keha ja vaimu jõe kohina saatel seikluspargi radadel turnides ja linnulaulu kuulates. 

WiFi levib toas ja õues, lapsed saavad õues olla, toitlustust pakub vaid 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel asuv Blücheri kohvik. 

Majas on 6 tuba: kolm 2-kohalist, kaks 4-kohalist ja üks 3-kohaline. Igas toas on eraldi WC-dušširuum ja TV. Tutvu meie tubadega siin

Õhtul saab aega veeta ja grillida hoovis paiknevas grillkojas, kuulata väliterrassil istudes jõe voolamist või hoopis kosutada end saunades (meil on nii soome saun kui ka kümblustünn). 

Tutvu meie puhkusepakettidega allpool. 

 • Perega loodusesse seiklema!

  Perega linnast loodusesse, puhkama ja seiklema Lontova puhkekeskusesse! Vaid 1,5 tundi autosõitu Tallinnast ja juba võidki avada mõnusa maakontori või koos perega end proovile panna seikluspargi radadel. Wifi levib toas ja õues, lapsed saavad õues olla ja Blücheri kohvik on vaid 5 minutit jalutada. Pakett sisaldab: ööbimine kuni 4-le inimesele
  Loe edasi

 • Lõõgastus Lontovas

  Turguta oma keha ning vaimu Lontova puhkekeskuses! Vaid 1,5 tundi autosõitu Tallinnast ja juba avastadki end metsiku looduse keskel - Kunda jõe ääres. Meie juures saad end proovile panna seikluspargi radadel, niisama jalutades lõõgastuda või avada mõnusa maakontori. Pakett sisaldab: ööbimine 2-le inimesele 2-inimese toas; hommikusöök; õhtusöök Blücheri kohvikus; sissepääs seiklusparki
  Loe edasi

 • Sõpradega sauna

  “Sõpradega sauna” Saun ja sõbrad ehk saunaõhtu sõpradega on alati suurepärane lõõgastus!  Lontova puhkemajas on puuküttega soome saun ning selle ees puhkeruum, kust pääseb väliterrassile, sisehoovis paiknevasse kümblustünni ning grillmajja. 

  Saunapakett on kuni 12-le inimesele ning selle raames saab kasutada:  puuküttega soome sauna kümblustünni õues  sauna eesruumi grillmaja õues. 
  Loe edasi

 • 1

Uudiseid Lontovast

Klassiga seiklema!

Kevadhooajal on Lontovas klassiekskursioonidele mõeldes kokku Loe edasi

Siin on turvaline

Lontova puhkekeskus kinnitab märgisega SIIN ON Loe edasi

Lontova puhkekeskus 10

28.10.2011 avasime Kunda jõe kaldal Blücheri Loe edasi

Kuni 01.09 seiklemine -15%

Kooli alguseni on jäänud veel loetud Loe edasi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Liitu meie uudistega

 

SEIKLUSPARK on avatud
L,P (teistel aegadel ettetellimisel)

Seikluspargi LASTEALA
E-P 12-18

BLÜCHERI kohvik on avatud
E-P 12-18

PUHKEMAJA on avatud aastaringselt

Lontova

OÜ TT Lontova
Reg.nr. 11598348
Laane 1, Kunda
+372 5360 6666
infolontova.ee

Siin on turvaline Lontova.ee

Leader

 

 

OÜ TT Lontova
Reg.nr. 11598348
Laane 1, Kunda
+372 5360 6666
info(ät)lontova.ee

| |